ארו-אסיה ישראל

אודותינו

חברת ארו-אסיה הינה חברה משפחתית שהוקמה בשנת 1972 ע"י הורסט פייזר, בן למשפחת פליטים מגרמניה אשר נמלטו לבוליביה ועלו לישראל. כיום מנהל את החברה דני פייזר ,בנו של הורסט. בשנת 1975 הפכה חברת ארו-אסיה ליבואנית בלעדית של שעוני רולקס בישראל. המותג ROLEX מוכר ברחבי העולם כמותג שעוני יוקרה מוביל ונהנה ממוניטין שאין מקביל לו, בזכות איכותו, מקוריותו, אמינותו וחדשנותו.
בשנת 2011 חברת ארו-אסיה חידשה את ייבוא שעוני TUDOR חברת בת של ROLEX אשר נוסדה ב1946 כדי לייצר שעוני יוקרה שיהיו נגישים יותר לקניה . שעוני TUDOR מיוצרים במלואם במפעלי ROLEX ומתאפיינים בעיצוב ספורטיבי וצעיר.

חברת ארו-אסיה הינה הבעלים של רשת Watch Show היוקרתית. ל-Watch Show חמישה סניפים בישראל. הסניף הראשי וחנות הדגל נמצא ברחוב אבן גבירול 36, ת”א - פינת שדרות שאול המלך 1 (מגדל גינדי). סניפים נוספים נמצאים בתל אביב בקניון רמת אביב, ברעננה ברחוב אחוזה 88, באילת בטיילת המותגים רויאל גארדן בולווארד ובירושלים בשדרות ממילא. חנויות Watch Show נחשבות כמוקד משיכה לתיירים מרחבי העולם, וכמקום הקנייה המועדף על תושבי ארצנו החפצים במותגי שעוני יוקרה. בשנת 2012 הוקמו מרכז ההנהלה והשירות החדשים של החברה, הממוקמים במגדל גינדי בשדרות שאול המלך 1 בתל-אביב. השירות כולל מעבדה משוכללת ותקנית ,עם שענים שמוכשרים ומורשים ע"י חברת Rolex העולמית בג'נבה. בנוסף לסניפי Watch Show ,חברת ארו-אסיה משווקת את מותגי היוקרה אותם היא מייבאת בעזרת נציגים מורשים הפזורים ברחבי הארץ ממטולה ועד אילת.

בנוסף לסניפי Watch Show ,חברת ארו-אסיה משווקת את מותגי היוקרה אותם היא מייבאת בעזרת נציגים מורשים הפזורים ברחבי הארץ ממטולה ועד אילת.

תוך אימוץ המסורת של חברת Rolex העולמית אשר-50% מרווחיה מוענקים לטובת הקהילה, האנושות החי והסביבה, חברת ארו-אסיה מעניקה את חסותה לתחרויות הגולף שמתקיימות בישראל, כמו אליפות ישראל הפתוחה בגולף. כמו כן החברה מסייעת לעמותות שונות ומעניקה את חסותה למוסדות שונים, גם זאת תוך אימוץ המסורת של חברת Rolex ג'נבה.


הנהלת החברה:
דני פייזר – יו"ר ובעלים
נעם בורשטין- מנכ"ל
אלעד לרך – סמנכ"ל