לוגו טודור

שעוני TUDOR – נצר למשפחת רולקס

בשנות הארבעים של המאה הקודמת הקים מייסד חברת Rolex, האנס ויסלדורף, חברת שעונים בשם – TUDOR. האינטואיציה של ויסלדורף היתה מבריקה ופשוטה כאחד. בזמן ששוק שעוני היד היה בזינוק, הציבור החל לזהות ולהעריך מוצרים שתכונותיהם הטכניות והפונקציונאליות הובטחו תחת מותג מוכר ומכובד בעל שם עולמי – ROLEX.

מקור שמם וסמלם של שעוני TUDOR, בשושלת המלוכה לבית TUDOR, אשר שלטה באנגליה בסוף ימי הביניים והובילה אותה בגאווה לתקופת הרנסנס. סמלי המשפחה, הוורד והמגן המלכותי ליוו את המותג לסירוגין במשך השנים, כאשר היום מופיע רק המגן על לוח השעון.

TUDOR  שעוני TUDOR ודיוויד בקהאם עולים על המגרש
TUDOR  שעוני TUDOR ודיוויד בקהאם עולים על המגרש

שעוני TUDOR -מותג יוקרה

בזכות השעונים שיוצרו ברמה גבוהה מאוד וקמפיין מוצלח בשנות החמישים של המאה הקודמת, המותג TUDOR התחזק וקיבל את אופיו. בתחילת שנות החמישים, TUDOR השיקה את קו השעונים – TUDOR OYSTER ולאחריו TUDOR Oyster Prince ולבסוף את ה- TUDOR Advisor שביחד הרכיבו את הזהות של TUDOR כשעון מדויק, אמין, מעודן מבחינה טכנית ובכלל, שעון איכותי במחירים נוחים לכל כיס.

במקביל, החלה TUDOR בפרויקט פיתוח שעון צלילה איכותי בעל עמידות יוצאת דופן, אמינות, דיוק ועמידות נגד מים במחיר אטרקטיבי. כך פתחו TUDOR את דגם Oyster Prince Submariner. השעון הזה היווה את פריצת הדרך לשעונים מצוינים אחרים ועד היום משמש כאחד השעונים האייקונים של TUDOR.

טודור – הקמבאק הגדול

בשנים האחרונות מוציאה חברת TUDOR ליין חדש של שעונים תחת הכותרת Heritage. השעון הראשון הוצג בתערוכת באזל ב2010 ומאגד את תורת הפיתוח שלהם שנשענת על שני עמודי תווך, טכנולוגיה ומסורת. תוך שימוש במסורת ביצירת שעונים עכשוויים עם שיק רטרו כמו של ה-Advisor, או של ה-Black Bay, ה-Black Bay Bronze וה-Black Bay Chrono ו-Black Bay S&G החדש. חברת TUDOR הציגה גם שעונים העשויים בחומרים חדשניים כמו ה- Pelagos העשוי מטיטניום וה-Fastrider Black Sheild הקרמי.

TUDOR  שעוני TUDOR ודיוויד בקהאם עולים על המגרש

שעוני TUDOR מורכבים במפעלי ROLEX בג'נבה תחת הפיקוח הקפדני של ROLEX. שעוני TUDOR מיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר: פלדת אל חלד וטיטניום העמידים במיוחד נגד קורוזיה, ציפוי גומי PVD ידידותי לסביבה ועמיד במיוחד לשחיקה, זכוכית ספיר קריסטל העמידה בפני שריטות. לשעונים מנגנון מכני משופר וחדשני. לשעונים עמידות ללחץ מים של 10 אטמוספרות ומעלה. במשך שנים מיתוג השעון קושר להצלחה, תעוזה ועמידות. בהמשך לתפיסת המותג, בשנת 2017 נעשתה חשיבה מחודשת אודות המותג מבחינה פרסומית ועיצובית תחת עם קמפיין חדש בכיכובם של דיויד בקהאם, ליידי גאגא וקבוצת הרוגבי הלאומית של ניו זילנד. את הקמפיין שכולו תעוזה מוביל הסלוגן

את שעוני TUDOR ניתן להשיג ברשת WATCH SHOW ובחנויות השעונים המובחרות. טווח מחירים 10900-20000 ₪. לפרטים נוספים  www.euro-asia.co.il , בפייסבוק Euro-Asia ואינסטגרם Euroasia_watches.

aristretto

About aristretto