אודות

חברת Certina הינה יצרנית שעוני יוקרה שוויצרית, המייצרת שעוני גברים ונשים בסגנון ספורט אלגנט החל משנת 1888. שמה של החברה לקוח מן המילה הלטינית Certus שמשמעו ודאי, בטוח ואף מחוצף .
לשעוני Certina תכונות המאפיינות אותם כמו חדשנות אסתטית וטכנולוגית, הנעה על הרצף שבין קלאסי למודרני ובין אלגנטי לספורטיבי תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של דיוק, איכות ויופי מעל ל- 120 שנה.
בבניית השעונים של Certina משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר כגון פלדת אל חלד וטיטניום העמידים במיוחד נגד קורוזיה ובעלי תכונות היפו-אלרגניות, PVD – ציפוי דמוי גומי ידידותי לסביבה ועמיד במיוחד וזכוכית ספיר קריסטל, הנמצאת במקום השני בדרוג חוזק בטבע לאחר היהלום. Certina משתמשת במנגנוני קווארץ ומנגנונים מכניים אוטומטיים תוצאת ETA שוויץ.

בשנת 1959 Certina הציגה לעולם את עקרון ה-DS: ההגנה הכפולה (Double Security), הכוללת הגנה מפני זעזועים, כיסוי מחוזק, זכוכית ספיר-קריסטל וסוגרים תרמיים מיוחדים בנקודות אסטרטגיות בשעון. מאז ועד היום כל שעוני Certina נבדקים בעמידות לחדירת אוויר, לחות ועמידות במים בלחץ של 100 אטמוספרות ומעלה למשך מספר שעות.

לשעוני Certina אחריות בינלאומית של שנתיים. חברת ארו-אסיה, היבואנית הרשמית של שעוני Certina בישראל, הוסיפה 3 שנים נוספות לאחריות במעבדות השירות שלה.

 אודות
 אודות

הקשר של המותג השעונים השוויצרי Certina לספורט לא מתבטא רק בקו העיצובי של השעונים. בשנת 1960 יצאה הסדרה הראשונה שבה נעשה שימוש בטכנולוגית ה-DS, ועל מנת לבחון את עמידות ההגנה הכפולה, נערכו על פריטי הקולקציה מבדקים מדעיים ובחינה תחת תנאים אקסטרימיים. במסגרת הבדיקה העפילו שעוני Certina DS עם מטפסים שוויצרים על פסגת הר בגובה 8,222 בהימלאיה והוכיחו את עמידותם המופלאה גם בתנאי מזג האוויר והשטח הקשים. עשר שנים אחר כך העפילו שעוני Certina עם משלחת של מטפסים יפניים גם אל פסגת ההר הגבוה בעולם – האוורסט. בשנת 1995 הפכה Certina לבעלת החסות על אלוף ה- WRC קולין מק'ריי, והחל משנת 2005, Certina היא שותפה פעילה בקבוצת BMW Sauber בתחרויות הפורמולה 1.

הנהלה:
דני פייזר-יו"ר ובעלים
נעם בורשטין- מנכ"ל
אלעד לרך – מנהל שיווק ומכירות
מיטל אנגר – מנהלת מותג
www.certina.com

תנאי אחריות
הוראות שימוש סרטינה GMT כרונוגרף קוורץ