אודות

ג'ק למאן – נוף הרים אוסטרי וניחוח יוקרה
ארו-אסיה בע"מ, הנציגה של שעוני רולקס, טודור, סרטינה ועוד מותגי יוקרה בישראל, משיקה בימים אלו את המותג האוסטרי ג'ק למאן. המותג היוקרתי מקבל את השראתו מההרים עתירי היופי של הנוף האוסטרי הקסום. לג'ק למאן קשת עשירה של עיצובים ודגמים לנשים ולגברים במחירים אטרקטיביים במיוחד המנגישים את עולם הפרימיום ישר לפרק כף ידכם.

לשעוני ג'ק למאן ארבע קולקציות עיקריות. הקולקציה הקלאסית מציעה מגוון של שעונים בעלי עיצובים מסורתיים המורכבים מחלקים איכותיים. שעוני הקולקציה הספורטיבית זוכים לעיצוב חדשני המבליט את התכונות הספורטיביות של השעון. בנוסף, לקולקציית הספורט טכנולוגיה מתקדמת וחלקים עמידים ביותר המבטיחים את שימושיות השעון אפילו בתנאים הקשים ביותר. קולקציית "La Passion" מייחדת את עצמה בשילוב אבני סברובסקי היוצרים קולקציית שעונים אופנתיים המדגישים אופנה, לייף סטייל וחיים טובים בשלל דגמים לגבר ולאישה. שעוני ג'ק למאן שותפים לליגת האלופות (אופ"א) בשנים האחרונות. החל משנת 2015 מציעה ג'ק למאן קולקציית שעונים בהשראת הליגה הטובה בעולם כולל "שעוני הגמר" לליגת האלופות (אופ"א) ולליגה האירופית (אופ"א). שעונים אלו בעלי פרטים מתוחכמים מבליטים את האלמנטים של מותג אופ"א. בנוסף, מעצבת ומייצרת ג'ק למאן שעונים עבור חברות רכב שונות ביניהן מרצדס, מיני ומאזדה.
 אודות
 אודות
לג'ק למאן שורה של שגרירים ביניהם זוכה פרס האוסקר קווין קוסטנר, אלופת הסקי העולמית אנה פננינגר, אתלטים מובילים של רד בול ועוד רבים אחרים. יחד עם מיקום המותג במקומות ובחנויות המובילות ברחבי העולם, אין ספק שהשחקן החדש בעולם השעונים הוא ג'ק למאן.
לשעוני ג'ק למאן שנתיים אחריות בינלאומית.
אתר החברה: https://www.jacques-lemans.com/en/
הנהלה:
דני פייזר-יו"ר ובעלים
נעם בורשטין- מנכ"ל
אלעד לרך – מנהל שיווק ומכירות
הלנה יקימנקו – מנהלת מותג
טל' 03-6857520
פקס' 03-6850750