אודות

מישל הרבלין היה יצרן שעונים צרפתי שהאמין בדרך המסורתית ליצירת שעונים. ב-1947 הוא הקים את חברת, Michel Herbelin הנושאת את שמו, בתגובה למעבר לטכניקות ייצור המוני אשר חדרו לתחום יצירת השעונים ואיימו להכחיד את הטכניקות המסורתיות.

המטרה בהקמת Michel Herbelin היתה לשפר ולהיטיב את המנגונים המכניים של השעונים בהם השתמשו באותה התקופה. החברה אף יצרה מספר חידושים טכניים ואסתטיים שנמצאים כיום בשימוש בקרב יצרני שעונים מודרניים. שעוני Michel Herbelin עוברים 50 בדיקות שונות לאורך תהליך הייצור שלהם. על מנת לוודא שכל שעון שיוצא מהחברה נמצא במצב מושלם, הוא עובר דרך בקרת איכות מחמירה הכוללת סדרת בדיקות גם של תהליך הייצור.

שעוני Michel Herbelin ידועים בשל חותמת האיכות שלהם בדמות אלגנטיות, המושגת באמצעות שימוש בקווים נקיים ובמימדים מאוזנים מבחינה אסטטית. השעונים הצרפתיים הינם שעוני נשים וגברים ייחודיים ומקוריים המעוצבים כתכשיט ובעלי איכות מכנית שוויצרית. השעונים של Michel Herbelin עשויים מפלדת אל-חלד, זהב, פלדיום ועוד מתכות, רצועות עור ושרשראות מתכת איכותיות וייחודיות, צמידי יד דקים במיוחד, לוחות עשויים מאם הפנינה ושילובי יהלומים וזרקונים.
 אודות
 אודות

שעוני הגברים והנשים של Michel Herbelin משקפים את הטרנדים המשתנים בתחום שעוני היד. הקולקציות מאמצות את האיכויות של הדימיון והרגש האנושי ומתרגמות אותם לשעונים שהינם יצירות אומנות. זו הסיבה שמעצבי החברה מציירים ביד כל דגם ורק אז הופכים אותו לדגם ממוחשב.
שעוני Michel Herbelin נמכרים בכ-50 מדינות ברחבי העולם. Michel Herbelin הפך למותג מוביל בצרפת בנתח השוק של שעוני יוקרה. אחד מכל ארבעה שעונים הנמכרים בקטגורית המחיר הזו הוא שעון של Michel Herbelin.

הנהלה:
דני פייזר-יו"ר ובעלים
נעם בורשטין- מנכ"ל
אלעד לרך – מנהל שיווק ומכירות
מיטל אנגר – מנהלת מותג

תנאי אחריות
www.michel-herbelin.com