Rolex Cosmograph Daytona לוח ירוק זהב 18 קראט

  • ROLEX  Rolex Cosmograph Daytona ref. 116508
ROLEX  Rolex Cosmograph Daytona ref. 116508

רולקס קוסמוגרף דייטונה – מפרט טכני

סוג קייס: אויסטר, קוטר 40 מ"מ, 

חומר קייס: זהב צהוב 18 קראט

בזל: מקובע, עם חריטת סקאלה טכימטרית, זהב צהוב 18 קראט

כתר: הברגה עם נעילה משולשת עמידה חדירת מים, זהב 18 קראט

מנגנון: מכאני-אוטמטי של רולקס , קליבר 4130 כרונוגרף מכאני

צמיד: Oyster 3 חוליות שטוחות, זהב 18 קראט

לוח: רקע ירוק עם סימונים זוהרים חומר זרחני כחול (LUMINESCENCE)

עמידות למים:100 מטר

אחריות:חמש שנות אחריות מלאה

מק"ט: 126710blro

שעון רולקס דייטונה – מלך הכרונוגרפים

 

אחד משעוני הדגל של רולקס, הדייטונה הוצג לראשונה ב1963 כשעון ספורטיבי ייעודי לנהגי מרוצים. שעון זה, מצויד בכרונומטר מדויק בצורה יוצאת דופן, לצד בזל דינמי עם אומדן טכומטרי ((tachymetric שאיפשר בעבר לנהגי המירוץ למדוד בעצמם מהירויות שיא של עד 400 קילומטר בשעה.

כיום, אמנם הפונקציונליות של שעון זה איננה הכרחית בעולם הספורט המטורי, אך משמשת כאייקון יוקרתי בכל העולם. הרולקס דייטונה שיוצר לראשונה באמצע המאה הקודמת, שמר על העיצוב הייחודי אך עבר מספר שיפורים שהופכים אותו לאחד משעוני היוקרה הייחודיים והאיכותיים ביותר בעולם.

היכרות קצרה עם מרכיבי הרולקס דייטונה שלכם

זהב 18 קאראט 18k Gold

 

המחויבות של רולקס לשלמות באה לידי ביטוי כבר מהמקורות – מהחומרים המרכיבים את השעון. שבאמתחתה חומרי הגלם והמכונות המתקדמות ביותר בעולם, רולקס מגיעה לשלמות שזה נוגע ביצירת סגסוגת חומרים אקסלוסיבית. רולקס יכולה כיום לייצר תרכובת של זהב לבן, צהוב וורוד, 18 קאראט באופן האיכותי ביותר.

תרכובות אלו כוללות בתוכן את הפרופרציה המדויקת של מתכות איכותויות נוספות כמו : כסף, נחושת ופלטינה. כל החומרים נבדקים באופן זהיר וקפדני על ידי השענים המוסמכים במעבדות הבלעדיות של רולקס. לבסוף, הלקוח מקבל רולקס דייטונה העשוי מחומר מרהיב ביופיו, אך חזק ואיתן לא פחות, ובכך מתאפשרת שמירת המראה היוקרתי של השעון לאורך שנים.

ROLEX  Rolex Cosmograph Daytona ref. 116508
ROLEX  Rolex Cosmograph Daytona ref. 116508

Green Dial – הלוח הירוק

 

לצד המראה המרהיב והיוקרתי, הלוח הירוק מביא איתו בשורה חדשה בתחום שעוני היוקרה – מחוג השניות המרכזי שלו מאפשר קריאה מדויקת של עד שמינית השנייה! יחד עם זאת, הלוח הירוק של הרולקס דייטונה מציג שני מונים נוספים שנועדו לדקות ושעות, וכל זאת על מנת שנהגי המירוצים ואתם, תוכלו להנות ממראה יוקרתי ומרהיב לצד רמת דיוק עולמית של רולקס.

OYSTERFLEX BRACELET – רצועת אויסטר בזהב צהוב 18 קראט

 

רצועת האויסטר טומנת בחובה את אחד היתרונות הגדולים ביותר של רולקס. רצועה זו מאפשרת נוחות וקלות לצד חוזק ועוצמה. לענוד את רצועת האויסטר של רולקס זה להבטיח שהשעון לא יירד מהיד בשום מקרה, אך עם זאת 'לשכוח' במשך הזמן שהוא שם. רולקס מאבטחת את הרצועה באמצעות מנגנון האויסטרלוק (OYSTERLOCK) המונע פתיחה אקראית או לא רצויה של הרצועה.

כמו כן, הודות למנגנון הגליידלוק (GLYDELOCK) תוכלו לשנות את גודלה של הרצועה ללא שימוש בכלים מיוחדים. החומר ממנו עשויה רצועה של דייטונה היא זהב 18 קראט.

ROLEX  Rolex Cosmograph Daytona ref. 116508
ROLEX  Rolex Cosmograph Daytona ref. 116508

הלב של רולקס דייטונה – המנגנון 4130

 

Rolex Daytona מצויד במנגנון בלעדי של רולקס קליבר 4130, מנגנון אוטומטי אשר מיוצר גם הוא במעבדות הבית של רולקס עבור כל שעון בעבודת יד. ייחודו של מנגנון זה הינו באמינות שלו. רולקס הצליחה לייצר כרונוגרף בעל רמות הדיוק הגבוהות ביותר, ומאושרות בידי COSC אך הצליחה לעשות זאת עם צורך בהרבה פחות מרכיבים מכל כרונוגרף אחר. אי לכך, הקליבר 4130 של הרולקס דייטונה שלכם, יאפשר מחד רמות דיוק שיווצרי ומאידך אמינות מירבית. כל זאת ועוד, המנגנון הייחודי הנ"ל מבית רולקס מזוהה גם כן עם היכולות החדשניות לספוג זעזועים ושינוי אקלים קיצוניים.

Tachymetric Scale טכימטר – הבזל הייחודי לרולקס דייטונה

 

רולקס דייטונה מגיע מאובזר באחד המרכיבים הייחודים ברולקס.על גבי קייס השעון, מופיעים כפתורי לחיצה אשר בהחלטתך הופכים לכפתורי מדידת זמן לפי שניות דקות ושעות. לחיצה פשוטה ועדינה תביא לשמעית קליק שיתחיל את מדידית הזמן. כאשר אינך מעוניין בפונקציה זו, הברגה פשוטה אך יעילה, בדומה לכתר שעל השעון מאפשרת סגירתו של הכפתור כך שאטימותו איננה נפגעת. השענים המובחרים של רולקס ייצרו מנגנון זה כך שיהיה רגיש מספיק למגע ידכם מבלי לפגוע במראהו או באיכותו של השעון.

ROLEX  Rolex Cosmograph Daytona ref. 116508

?רולקס דייטונה -איפה ואיך הכי כדאי לרכוש את הכרונוגרף המפואר של רולקס

 

הרולקס דייטונה טומן בחובו בשורה. באפשרותכם להנות משעון יוקרה איכותי המקבל את תשומת ליבם של מיטב השענים במעבדות של רולקס ביחד עם מראה אלגנטי אך ספוטריבי. רולקס דייטונה הוא השילוב המנצח בין עולם היוקרה והאופנה לבין העולם הספורטיבי בכלל, והמוטורי בפרט. הפונקציות הרבות שטומן בחובו, רמות הדיוק הגבוהות לצד המראה המרהיב יאפשרו לכם להנות מכל החבילה בשעון אחד בלבד.

את ההיכרות הרשמית ניתן לערוך באחד מהסניפים, היבואנים הרשמיים של רולקס בישראל. במסגרת עסקה זו, תקבלו שעון חדש ומקורי לחלוטין, עם כלל החתימות והאישורים של רולקס העולמית. בנוסף, בעת רכישה של שעון חדש ומקורי אצלנו, תקבלו אחריות בלעדית לשעון אצל מעבדת רולקס בישראל של היבואן הרשמי. אחריות זו זהה לאחריות שתקבלו בשוויץ, שכן השענים שלנו עוברים את הכשרה ולימודים בבית רולקס בשוויץ. יתרה מזאת, בקניית השעון באחד מסניפינו אתם לא רק מבטיחים לעצמכם את המחיר הטוב ביותר בישראל, אלא שקט תעשייתי בכל הנוגע לאחזקתו ולידיעה שרכשתם שעון מקורי וחדש. מעוניינים לשמוע עוד אודותינו ולהעמיק את ההיכרות והחוויה עם שעון זה?

התאהבתם בשעון Rolex Cosmograph Daytona?

אתם מוזמנים להגיע אלינו ולהרגיש את היוקרה בידיים באחד מבוטיקי ה – Watch Show