Rolex GMT-Master  II

  • ROLEX  Rolex GMT-Master II ref. 126710BLRO
ROLEX  Rolex GMT-Master II ref. 126710BLRO

Rolex GMT Master II – מפרט טכני

סוג קייס: אויסטר, קוטר 40 מ"מ

חומר קייס: Oystersteel פלדת אל חלד של רולקס

בזל: בזל מסתובב, דו-כייוני, עשוי Cerachrom חרוטים שתי צבעים עם סימוני 24 שעות,

כתר: הברגה עם נעילה משולשת עמידה חדירת מים

מנגנון: מכאני-אוטמטי של רולקס 3285 בעל פונקציית GMT רזרב כוח כ – 70 שעות

צמיד: Jubilee 5 חלקים, עשוי אויסטרסטיל עם אבזם ביטחון ויכולת הרחבה עד 5מ'ממ
עם אבזם בטיחות Oysterlock עם רוחב צמיד מתכוונן

לוח: רקע שחור עם סימונים זוהרים חומר זרחני כחול (LUMINESCENCE)

עמידות למים:100 מטר

אחריות:חמש שנות אחריות מלאה

מק"ט: 126710blro

שעון רולקס גי אם טי מאסטר – קצת על ההיסטוריה

 

הרולקס גי. אם. טי מאסטר בייעודו המקורי הותאם במיוחד לטייסים של ראשית המאה הקודמת. שעונים דיגיטליים ומערכות מחשוב מתקדמות כמובן לא היו אז, ולכן הגי אם טי מאסטר, המצויד באפשרות להציג שלושה אזורי זמן שונים בו זמנית, נשא עימו בשורה של פונקציונליות מרשימה לצד מראה חדשני ויוקרתי.

לא כל שכן, אל תתנו ליעוד ההיסטורי של הגי אם טי מאסטר להטעות אותכם, כמו רבים משעוני היוקרה של רולקס, גם כאן הצליחו מיטב השענים שלנו לשמר עבורכם את המראה ההיסטורי והאיקוני של רולקס, לצד שילובם של החומרים האיכותיים והמתקדמים ביותר בשוק. זאת ועוד, לא בכדי זהו אחד מהדגמים הנמכרים ביותר של רולקס שרשימת ההמתנה לקבלתו אורכת לרוב יותר משנה.

מהעבר לעתיד – מרכיבי הגי אם טי מאסטר כיום

אויסטר סטיל – Oyster Steel

 

אויסטר סטיל היא פלדת האל – חלד היוקרתית והנחשבת ביותר בעולם. וככזאת, משויכת למשפחת המתכות 904L . את שימושייה העיקריים של מתכת זו ניתן גם למצוא בחברות הננו טכנולוגיה, בחברות ההנדסה הכימית המובילות ואפילו, בתחנות חלל. במקומות אלו, נדרשים איכויות רבות לעמידות בלחצים, לקורזיה ולעבודה בסביבה משתנה. ה-Oyster Steel מתאימה בדיוק לדרשות הללו, ואף מצליחה לשמור על מראה מרהיב ויוקרתי גם במצבי קיצון. אתם אולי לא תצאו לחלל בזמן הקרוב, אבל תוכלו לדעת בוודאות שחומר זה מבטיח שהשעון ייראה וירגיש חדש גם בעוד עשרות שנים.

ROLEX  Rolex GMT-Master II ref. 126710BLRO
ROLEX  Rolex GMT-Master II ref. 126710BLRO

Black Dial – הלוח השחור

 

הלוח בעל העיצוב הייחודי של מותג שעוני היוקרה רולקס. הבלאק דייל הוא אחד הסממנים המובהקים של שעוני היוקרה הספורטייבים ואחד המרכיבים החשובים בזהותו החיצונית. בדומה לכל שאר מרכיבי השעון, גם הלוח מיוצר על ידי חומרים הנרקחים במעבדות החברה. על גבי הלוח, סימוני השעות והמחוגים עשויים מחומר זרחני מובחר ( LUMINESCENT) וממוסגרים על ידי זהב לבן 18 קארט.

JUBILEE BRACELET – רצועת ג'ובילי

 

רצועת הג'ובילי (JUBILEE) הוצגה לראשונה לעולם ב1945 בחניכת דגם הדייט ג'אסט של רולקס (DATE JUST). רצועה זו עשויה מתכת אויסטר מובחרת ומורכבת מחמישה חלקים בלבד. רצועת הג'ובילי, בדומה למרכיבים הנוספים בשעוני רולקס עומדת בפני מבחני הבדיקה המחמירים ביותר, המבטיחים את עמידות הרצועה ומניעה של פתיחה לא רצונית. עם זאת, רולקס לא בוחלת באמצעים על מנת לשמור על המראה האסתטי והיוקרתי של רצועת הג'ובילי, כך שאפילו לא לרגע אחד, עמידות הרצועה בעל חשבון היופי שלה.

ROLEX  Rolex GMT-Master II ref. 126710BLRO
ROLEX  Rolex GMT-Master II ref. 126710BLRO

כוח ה-G של השעון – המנגנון 3285

 

על הקליבר 3285 קצרה היריעה מלספר. ראשית – זהו מנגנון מכני אוטומטי בעל יכולת טעינה עצמית על ידי תנועה. בנוסף, יש להדגיש כי רק על גבי המנגנון הספציפי הזה רשמה רולקס כעשרה פטנטים שונים, המביאים את יכולות המנגנון לכדי שלמות. המנגנון 3285 בעל יכולת טעינה ורזרבת כוח של כ-70 שעות ללא תנועה. מנגנון המיוצר באופן בלעדי על ידי רולקס, הוא בעל תו תקן של כרונמטר שוויצרי ובעל אישור מטעם COSC. בדומה למנגנון 3186, גם המנגנון 3285 בעל מַתנֵד פאראכרום היירספרינג (PARACHROM HAIRSPRING) – זהו החלק במנגנון ששומר על השעון שלכם מדויק למרות כל שינוי באקלים ואף עמיד כפי עשרה לזעזועים, מכל מנגנון אחר

גולת הכותרת של ה GMT MASTER – הבזל Pepsi הדינמי

 

הבזל הדינמי של הגי אם טי מאסטר כולל בתוכו מספר אלמנטים שחשוב שתכירו. ראשית, הבזל בעלת יכולות דינמיות לייצר תנועה סיבובית מלאה. על גבי הבזל מופיעים סימוני שעה צבועים כך שתוכלו לראות את השעה בקלות בכל מקום. אך גולת הכותרת של הבזל בגי אם טי מאסטר היא היכולת שלו לאפשר לכם לעקוב בקלות אך הזמן 'הביתי' שלכם. באמצעות מנגנון פשוט בכתר (CROWN) השעון, תוכלו להתאים את המחוג הרביעי בשעון לשעה המדויקת בזמן הביתי שלכם, והוא ימשיך לנוע בצורה עצמאית ונפרדת ממחוגי השעה והדקה המציגים את הזמן המקומי בו אתם נמצאים. בכך, הרולקס גי אם טי מאסטר מאפשר לכם בכל נסיעה לכוון מחדש את השעון לזמן מקומי, מבלי לפגוע במעקב שלכם אחר השעה בבית.

ROLEX  Rolex GMT-Master II ref. 126710BLRO

?איפה ואיך הכי כדאי להשיג את אחד מהשעונים המבוקשים ביותר של רולקס

 

את ההיכרות הרשמית ניתן לערוך באחד מהסניפים, היבואנים הרשמיים של רולקס בישראל. במסגרת רכישה של שעון זה אצלנו תקבלו אחריות בלעדית ולתמיד לשעון, אצל מעבדת רולקס בישראל של היבואן הרשמי. יתרה מזאת, בקניית השעון באחד מסניפינו אתם לא רק מבטיחים לעצמכם את המחיר הטוב ביותר בישראל, אלא שקט תעשייתי בכל הנוגע לאחזקתו ולידיעה שרכשתם שעון מקורי וחדש. מעוניינים לשמוע עוד אודותינו ולהעמיק את ההיכרות והחוויה עם שעון זה?

התאהבתם בשעון Rolex GMT Master II?

אתם מוזמנים להגיע אלינו ולהרגיש את היוקרה בידיים באחד מבוטיקי ה – Watch Show