רולקס סאבמרנינר - שעון צלילה היוקרתי בעולם

 • ROLEX Rolex Submariner Black ref. 114060
ROLEX Rolex Submariner Black ref. 114060

רולקס סאבמרינר – מפרט טכני

 • קוטר השעון 40 מ"מ
 • פלדת אל חלד 904L
 • מנגנון רולקס 3135
 • עמידות ל- 300 מטר
 • אישור COSC
 • זכוכית ספיר קריסטל
 • חמש שנות אחריות
 • מק"ט 114060

שעון רולקס סאבמרינר - רקע היסטורי

שעון הצלילה האיקוני של רולקס, ואחד השעונים המזוהים ביותר עם המותג הוא הסאבמארינר אשר הוצג לראשונה בשנת 1953. על בסיס שעון יוקרה זה, יוצרו ברחבי העולם מאות דגמים המתכתבים עם הרעיונות אשר הוצגו לראשונה על ידי הרולקס סאבמארינר.

 

השעון, בעל העיצוב המפורסם, הוא כזה המצליח לשמור על דמיוןדימיון ואיכות עם המקור, אשר שימש צוללנים וימאים במהלך המאה הקודמת. עם השנים, שופר והיתייעל הדגם, ואילו היום, הסאבמארינר שומר על ייעודו בתור שעון צלילה ועם זאת בעל עיצוב מודרני ויוקרתי התואם לזמננו.

אויסטר סטיל (OYSTERSTEEL)

החומר ממנו עשוי רולקס הסאבמארינר הינו האויסטר סטיל. אויסטר סטייל היא פלדת האל – חלד היוקרתית והנחשבת ביותר בעולם. וככזאת, משויכת למשפחת המתכות 904L . את שימושייה העיקריים של מתכת זו ניתן גם למצוא בחברות הננו טכנולוגיה, בחברות ההנדסה הכימית המובילות ואפילו, בתחנות חלל.

 

 במקומות אלו, נדרשים איכויות רבות לעמידות בלחצים, לקורזיה ולעבודה בסביבה משתנה. האויסטר סטייל מתאימה בדיוק לדרשות הללו, ואף מצליחה לשמור על מראה מרהיב ויוקרתי גם במצבי קיצון. אתם אולי לא תצאו לחלל בזמן הקרוב, אבל תוכלו לדעת בוודאות שחומר זה מבטיח שהשעון ייראה וירגיש חדש גם בעוד עשרות שנים.

ROLEX Rolex Submariner Black ref. 114060
ROLEX Rolex Submariner Black ref. 114060

הלוח השחור - בלאק דייל (BLACK DIAL)

הלוח בעל העיצוב הייחודי של מותג שעוני היוקרה רולקס. הבלאק דייל הוא אחד הסממנים המובהקים של הסאבמארינר המרכיב את זהותו החיצונית. בדומה לכל שאר מרכיבי השעון, גם הלוח מיוצר על ידי חומרים הנרקחים במעבדות החברה. על גבי הלוח, סימוני השעות והמחוגים עשויים מחומר זרחני מובחר ( LUMINESCENT) וממוסגרים על ידי זהב לבן 18 קארט.ר.

רצועת אויסטר ( OYSTER BRACELET) –

רצועה זו היא בעלת היכולת לשלב בין חומרים בעלי תכונות כימיות מובחרות, לצד עיצוב אופנתי של רולקסי. כמו כן, משלבת הרצועה את אופיה הייחודי של רולקס המצליח לשלב בין טכנולגיה מתקדמת ואסתטיקה. הרצועה מעוצבת כך שנותנת תחושה נוחה וגמישה לצד האיתנות המאפיינת את האויסטר סטיל.

 

בדומה לשעונים הספורטיביים האחרים של רולקס, גם רצעות הסאבמארינר מאובזרת בנעילת בטחון (OYSTERLOCK) – למניעת פתיחה אקראית של רצעות השעון. הGLIDELOCK הינה פונקציה ייחודית לשעון הצלילה של רולקס, המאפשרת הגדלה והקטנה ידנית של רצועת השעון, ללא שימוש בכלים. זוהי פונקציה נדרשת בשעוני צלילה, שכן מתחת למים ייתכנו שינויים בעובי היד, ורצועת האויסטר יודעת להתאים את עצמה לכל מצב.

ROLEX Rolex Submariner Black ref. 114060
ROLEX Rolex Submariner Black ref. 114060

הלב של רולקס - המנגנון 3135

לא בכדי זהו 'הלב' של רולקס. מנגנון זה הוא שדואג שהשעה המופיעה תיהיה מדויקת להפליא. קליבר 3135 מפותח ומיוצר במעבודתיה של חברת שעון היוקרה רולקס. המנגנון הינו מכני-אוטומטי, שטוען את עצמו באמצעות תנועה. בדומה לכל המנגנונים בשעוני רולקס, גם ה -3135 נשלח לבדיקה רשמית במכון הבדיקות השוויצרי COSC, שם מקבל תו תקן של כרונומטר. מלבד רמת הדיוק המחמירה ביותר לשעונים אוטומטיים, המנגנון עמיד בפני זעזועים ושינוי אקלים קיצוניים.

בזל סאבמרינר האייקוני

הבזל – (טבעת) הדינמי של הסאבמארינר הוא אחת הפונקציות הייחודיות של שעון היוקרה. על גבי הבזל, מופיעות 60 חריטות המציינות דקות, שלצד המנגנון הסיבובי של הטבעת, מהווה את אחד מסימני ההיכר של שעוני הצלילה היוקרתיים. הבזל הקרמי המיוצר במעבודתיה של רולקס עמיד בפני שריטות ומכות יבשות אחרות לצד המראה החדשני שלו. הספרה 0 מסומנת על הבזל על ידי חומר זרחני המאפשרת אוריינטציה גם בחושךר. קצהו המשונן של הבזל, מאפשר אחיזה מרבית גם בתוך מים תוך לבישת כפפות.

ROLEX Rolex Submariner Black ref. 114060

סיכום: רולקס סאבמארי שעון ספורט-יוקרה אולטמטיבי

חשבתם פעם איך יהיה לענוד עליכם שעון יוקרה כל כך קל , שלא מרגישים שהוא על היד? שהרצועה שלו מאפשרת תנועה מלאה ולא מגבילה? שמשדר מחד ספורטיביות ומאידך אלגנטיות? הסאבמארינר הוא עולם שלם של תחושות ומראות, מתחת למים ומעליהם, שעד שלא תנסו לא תכירו את עומקם ויופיים. ( עד כאן הייתי משתמש כ


את ההיכרות הרשמית ניתן לערוך באחד מהסניפים שלנו. במסגרת רכישה של שעון זה אצלנו תקבלו אחריות המלאה של רולקס והשירות של מעבדת מוסמעת רולקס הבלעדית בישראל של היבואן הרשמי. יתרה מזאת, בקניית השעון באחד מסניפינו אתם לא רק מבטיחים לעצמכם את המחיר הטוב ביותר בישראל, אלא שקט בכל הנוגע לאחזקתו ולידיעה שרכשתם שעון מקורי וחדש 100%. מעוניינים לשמוע עוד אודותינו ולהעמיק את ההיכרות והחוויה עם שעון זה?