Rolex Submariner Date כחול - שילוב של יוקרה ופונקציונליות

  • ROLEX  Rolex Submariner Date ref. 116613lb
ROLEX  Rolex Submariner Date ref. 116613lb

רולקס סאבמרינר – מפרט טכני

סוג קייס: אויסטר, קוטר 40 מ"מ

חומר קייס: רולסור (Rolesor) שילוב של אויסטר סטיל וזהב צהוב 18 קראט

בזל: בזל קרמי עמיד לשריטות Cerachrom בצבע כחול וסימוני זמן בזהב 18 קראט

כתר: הברגה עם נעילה משולשת עמידה חדירת מים

מנגנון: מכאני-אוטמטי של רולקס 3135 רזרבת כוח כ – 48 שעות

צמיד: אויסטר חוליות שטוחות, רולסור – שילוב של אויסטרסטיל וזהב 18 קראט
עם אבזם בטיחות Oysterlock עם רוחב צמיד מתכוונן

לוח: רקע כחול עם סימונים זוהרים חומר זרחני כחול (LUMINESCENCE)

עמידות למים:300 מטר

אחריות:חמש שנות אחריות מלאה

מק"ט: 116613LB

Submariner Date – המסורת של פאר

 

הרולקס סאבמארינר דייט הינו שעון יוקרה ספורטיבי מבית היוצר של רולקס. הוא אחד מהשעונים הנמכרים ביותר של המותג היוקרתי, שכן דגם זה טומן בחובו את המרכיבים האיכותיים ביותר שנרקחים ומורכבים במעבודתיה של רולקס.

Rolex Submariner Date שומר על קו אחיד עם העיצוב המקורי והאיקוני של רולקס משנת 1953. השעון מאובזר ברצועת אויסטר (Oyster Bracelet) המקורית של רולקס, בלוח חדשני וכמובן במנגון מדויק ואיכותי כמצופה משעוני רולקס. כמו כן, הרולקס סאבמארינר דייט בעל פונקציית תצוגת תאריך המגולמת על ידי זכוכית ציקלופ ייחודית להצגתו.

המרכיבים הייחודים של הרולקס סאבמארינר דייט

Rolesor – השילוב של פלדה וזהב

 

נשאלת השאלה מהו הרולזור של רולקס? ה-Rolesor מהווה את אחד מעמודי התווך החשובים ביותר בבית היוצר של שעוני רולקס. הרולזור הינו 'שם הבמה' שניתן לשעונים 'המשלובים'(TWO- TONEׂ) המיוצרים באופן בלעדי על ידי רולקס. הרולזור הוא השילוב הפשוט והמנצח בין 2 המתכות הנפלאות – זהב 18 קאראט ואויסטר סטיל.

עם שעון רולזור כמו ה- Submariner אתם תהנו מהאצילות והדיוק המרכיבים את הזהב, ויחד עם זאת תשלבו את החוזק ווהעמידות – המאפייינים את האויסטר סטיל. בין אם זה שילוב של זהב לבן, ורוד או צהוב- יצרני השעונים של רולקס מצליחים לעשות את החיבור למתכת האויסטר באופן מושלם, וכך לתת לכם שעון בעל מראה יוקרתי מוזהב ונוצץ, ואף לרגע לא לפגוע בעמידות שלו.

ROLEX  Rolex Submariner Date ref. 116613lb
ROLEX  Rolex Submariner Date ref. 116613lb

Blue Dial – הלוח הכחול

 

אל תתנו למראה היוקרתי להטעות אותכם. הלוח הכחול הוא אחת מיצירות המופת של בית שעוני רולקס. על גבי הלוח הכחול מגולמים סימוני השעה בזהב 18 קאראט שנותנים ללוח של שעון היוקרה שלכם את אחת מסימני ההיכר הייחודים של רולקס. כמו כן, ביחד עם שאר החומרים המרכיבים את השעון, גם הלוח הכחול מיוצר אין האוס (IN HOUSE) במעבודתיה של רולקס, כך שכל אחד מהלוחות הללו מיוצרים באופן אישי על ידי אנשי המקצוע של בית רולקס.

רצועת אויסטר ( OYSTER BRACELET) – שילוב של פלדה וזהב

 

רצועת האויסטר טומנת בחובה את אחד היתרונות הגדולים ביותר של רולקס. רצועה זו מאפשרת נוחות וקלות לצד חוזק ועוצמה. לענוד את רצועת האויסטר של רולקס זה להבטיח שהשעון לא יירד מהיד בשום מקרה, אך עם זאת 'לשכוח' במשך הזמן שהוא שם. רולקס מאבטחת את הרצועה באמצעות מנגנון האויסטרלוק (OYSTERLOCK) המונע פתיחה אקראית או לא רצויה של הרצועה. כמו כן, הודות למנגנון הגליידלוק (GLYDELOCK) תוכלו לשנות את גודלה של הרצועה ללא שימוש בכלים מיוחדים.

החומר ממנו עשויה רצועת האויסטר היא האויסטר סטיל. את שימושייה העיקריים של מתכת זו ניתן גם למצוא בחברות הננו טכנולוגיה, בחברות ההנדסה הכימית המובילות ואפילו, בתחנות חלל. במקומות אלו, נדרשים איכויות רבות לעמידות בלחצים, לקורזיה ולעבודה בסביבה משתנה. האויסטר סטייל מתאימה בדיוק לדרשות הללו, ואף מצליחה לשמור על מראה מרהיב ויוקרתי גם במצבי קיצון. אתם אולי לא תצאו לחלל בזמן הקרוב, אבל תוכלו לדעת בוודאות שחומר זה מבטיח שהשעון ייראה וירגיש חדש גם בעוד עשרות שנים.

ROLEX  Rolex Submariner Date ref. 116613lb
ROLEX  Rolex Submariner Date ref. 116613lb

הלב של רולקס – המנגנון 3135

 

רולקס סאבמארינר דייט הוא יצירת מופת של רולקס, וככזה מורכב השעון היוקרתי מהחומרים הנבחרים ביותר שניתן להציע. יחד עם זאת, הלב של שעון הרולקס שלכם הוא המנגנון.

ברולקס סאבמארינר דייט אנו מציידים אותכם במנגנון קליבר 3135 המיוצר על ידי טובי השענים של רולקס. ה3135 הינו מנגנון מכני-אוטומטי, שטוען את עצמו באמצעות תנועה. בדומה לכל המנגנונים בשעוני רולקס, גם ה -3135 נשלח לבדיקה רשמית במכון הבדיקות השוויצרי COSC, שם מקבל תו תקן של כרונומטר. מלבד רמת הדיוק המחמירה ביותר לשעונים אוטומטיים, המנגנון עמיד בפני זעזועים ושינוי אקלים קיצוניים. עם לב שכזה, הסאבמארינר דייט שלכם יישמור על רמות הדיוק המחמירות של רולקס בכל תנאי מזג אוויר ותחת מכות וזעזועים שיכולים להוציא כל אחד ואחת מאיזון.

הבזל האייקוני של Rolex Submariner Date שלכם

 

רולקס סאבמארינר דייט הינו שעון צלילה יוקרתי מבית רולקס. אחד מסימני ההיכר המזוהיים ביותר עם שעוני צלילה יוקרתיים הוא הבזל (טבעת) הדינמי בעל 60 החריטות המסלמות את דקותה שעה.. הבזל מיוצר באופן עצמאי על ידי רולקס.

הבזל הדינמי בעל תנועה סיבובית מלאה, אך מהיותו קרמי הבזל שלכם עמיד בפני שריטות ופגיעות חיצוניות ששעון עלול לספוג. עם זאת, אל תתנו לעמידות לפגוע במראה היוקרתי והאקסלוסיבי שלכם.

בבזל ניתן לראות כיצד רולקס הצליחה לשלב בין העוצמה ששעון צלילה ספורטיבי דורש לצד המראה היוקרתי המאפיין אותה. לא כל שכן, הפונקציונליות הרבה של מרכיב זה בשעון לא מסתיימת בכך. על גבי הבזל, מגולמת הספרה 0 בחומר זרחני המאפשר אוריינטציה גם במקומות חשוכים.

ROLEX  Rolex Submariner Date ref. 116613lb
ROLEX  Rolex Submariner Date ref. 116613lb

– עדשת הקיקלופ Cyclops lens

 

עוד רכיב ייחודי של שעוני רולקס עם תצוגת תאריך וה- Submariner Date בפרט הוא עדשת הקיקלופ או Cyclops Lens בלועזית. הרכיב קיבל את שמו מענק בעל עין אחת ממיתולוגיה יוונית הקרוי קיקלופ (Cyclops).

העדשה הקמורה על זכוכית ספיר של סאבמארינר באמת מזכירה את העין הבודדת של הקיקלופ המיתולוגי. מה שיותר חשוב – התיכנון הקפדני והייצור המדוייק של העדשה מאפשר לעונד השעון קריאת תאריך המוצג בלוח השעון בלי לאמץ את העיניים.

סיכום: רולקס סאבמארינר דייט הקפטן של שעוני ספורט

 

רולקס סאבמארינר דייט ממצה את היכולות של רולקס לייצר הרמוניה מושלמת בין ספורטיביות לאלגנטיות. דמיינו לכם שעון המאפשר את הפעולות היומיות הכי נדרשות באין מפריע, לצד עמידות מושלמת מפגיעות זעזוע, שינוי אקלים והפרשי לחצים. בשעון זה רולקס מביאה את השילובים שהיא יודעת לעשות לכדי שלמות. כפי ששעני רולקס יודעים לשלב בין הנוצץ שבזהב לעמידות שפלדה – כך אלו מתגלמים בשעון ה- Submariner Date שלכם.

את ההיכרות הרשמית ניתן לערוך באחד מבוטיקי Watch Show הרשמיים של רולקס בישראל. במסגרת רכישה של שעון זה אצלנו תקבלו אחריות בלעדית שעון, אצל מעבדת רולקס בישראל של היבואן הרשמי. יתרה מזאת, בקניית השעון באחד מסניפינו אתם לא רק מבטיחים לעצמכם את המחיר הטוב ביותר בישראל, אלא שקט תעשייתי בכל הנוגע לאחזקתו ולידיעה שרכשתם שעון מקורי וחדש. מעוניינים לשמוע עוד אודותינו ולהעמיק את ההיכרות והחוויה עם שעון זה?

התאהבתם בשעון Rolex Submariner Date?

אתם מוזמנים להגיע אלינו ולהרגיש את היוקרה בידיים באחד מבוטיקי ה – Watch Show