אודות
חברת ארו-אסיה הינה הנציגה הבלעדית בישראל של מותגי שעוני היוקרה:
ROLEX, TUDOR, CERTINA, BALMAIN, MICHEL HERBELIN, BERING, BOMBERG
חברת אירו-אסיה הינה חברה משפחתית שהוקמה בשנת 1972 ע"י הורסט פייזר, שהיה בן למשפחת פליטים מגרמניה אשר נמלטו לבוליביה ועלו לישראל. כיום מנהל את החברה דני פייזר ,בנו של הורסט. החל משנת 1975 הפכה חברת אירו-אסיה ליבואנית בלעדית של שעוני ROLEX בישראל. ברבות השנים התווספו לייבוא מותגי יוקרה נוספים בתחום שעוני היד.
ניתן לקרוא עוד ולרכוש את שעוני Certina, Michel Herbelin, Bering, Bomberg ו- Belmain באתר אירו-אסיה שופ. מייסד חברת ROLEX הנס ווילסדורף הקים את המותג בשנת 1908. מאז ועד היום רשומות המצאות רבות בתחום השענות לזכות ROLEX (המצאת שעון היד,שעון חסין לאבק ומים, מנגנון הליפוף העצמי, פיתוח מנגנון הקוורץ…ועוד).המותג ROLEX מוכר ברחבי העולם כמותג על של שעונים, המוביל ונהנה ממוניטין שאין מקביל לו, בזכות איכותו, מקוריותו, אמינותו וחדשנותו.
בשנת 2011 חברת ארו-אסיה חידשה את ייבוא שעוני TUDOR , חברת הבת של ROLEX. חברת TUDOR נוסדה בשנת 1946 ע"י הנס ווילסדורף (מייסד ROLEX). שעוני TUDOR מיוצרים במלואם במפעלי ROLEX .ומתאפיינים בעיצוב ספורטיבי וצעיר .המטרה היא שיהיו נגישים יותר לקניה.
בשנת 2011 חברת ארו-אסיה חידשה את ייבוא שעוני TUDOR חברת ארו-אסיה הינה הבעלים של רשת WATCH SHOW היוקרתית. הרשת מונה כיום ארבעה סניפים: בוטיק הדגל בת"א-רח' אבן גבירול 36, אילת- שדרות לה-בולבארד, ירושלים- שדרות ממילא ורעננה- רח' אחוזה 88 . חנויות WATCH SHOW נחשבות כמוקד משיכה לתיירים מרחבי העולם, וכמקום הקנייה המועדף על תושבי ארצנו החפצים במותגי יוקרה. בשנת 2012 הוקמו מרכז ההנהלה והשירות החדשים של החברה, הממוקמים במגדל גינדי בשדרות שאול המלך 1 בתל-אביב.השירות כולל מעבדה משוכללת ותקנית ,עם שענים שמוכשרים ומורשים ע"י חברת ROLEX העולמית בג'נבה.
בנוסף לסניפי WATCH SHOW ,חברת ארו-אסיה משווקת את מותגי היוקרה אותם היא מייבאת בעזרת נציגים מורשים הפזורים ברחבי הארץ ממטולה ועד אילת.

column_border_style="solid"]

 אודות

תוך אימוץ המסורת של חברת ROLEX העולמית ש-30% מרווחיה מוענקים לטובת הקהילה, האנושות החי והסביבה, חברת ארו-אסיה מעניקה את חסותה לתחרויות הגולף שמתקיימות בישראל, כמו אליפות ישראל הפתוחה בגולף. כמו כן החברה מסייעת לעמותות שונות ומעניקה את חסותה למוסדות שונים, גם זאת תוך אימוץ המסורת של חברת ROLEX ג'נבה.
תקנון-אתר-ארו-אסיה

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner]
במהלך השנים עברה חברת ארו-אסיה שינויים רבים, סרטון זה מסכם את ההיסטוריה של החברה.