נועד לעמוד בזמן

מבטיח מידה רבה של עמידות

שעוני הרולקס נועדו לעמוד בזמן. מלידת הקונספט של שעון רולקס ועד הרגע בו הוא עוזב את המפעל, כל שלב בפיתוחו וייצורו נאמן לעיקרון אחד: איכות. כתוצאה מכך, אין גבול לכמה זמן שעון רולקס יכול להמשיך לעבוד. הוא יכול להימסר מדור לדור ולחיות מספר חיים.

תנו למומחה להדריך אתכם

שנים רבות יחלפו בין מתן שירות אחד למשנהו, ולפיכך, לשעון שלכם מגיעה תשומת לב מסורה ביותר.
כמרכז שירות מורשה של רולקס, ארו-אסיה מתחייב להעניק לך שירות לאחר מכירה מהשורה הראשונה.
הודות לסטנדרטים ולמומחיות הגבוהים של השענים שלנו, שעון הרולקס שלך יכול להמשיך לבצע את תפקידו לאורך זמן באמינות יוצאת מן הכלל ויופי יוצא דופן.

מתן שירות לרולקס שלכם בארו-אסיה

ארו-אסיה גאה להיות חלק מהרשת העולמית של שעני רולקס מוכשרים, שנבחרו בקפידה הודות למקצועיות ולמומחיות הבלתי מתפשרות שלהם. אנחנו פועלים על סמך תהליך השירות של רולקס, שירות המבטיח שכל שעון שעוזב את בתי המלאכה של רולקס עומד במפרטים הטכניים והאסתטיים המקוריים של רולקס.

מרכז השירות המורשה שלך

השענים במפעלינו מאומנים על פי קריטריוני מצוינות מחמירים ועוברים מבחני מיומנויות של רולקס באופן קבוע .החל התאמת אורך הצמיד ועד שחזור שעון היסטורי, ניתן להפקיד בידי ארו-אסיה מהשירות העולמי כל סוגי פעולות שירות עבור שעון רולקס.

תהליך מתן השירות של רולקס

תהליך מתן השירות של רולקס מבטיח שכל שעון שעוזב את בתי המלאכה של רולקס עומד בדרישות הפונקציונליות והאסתטיות המקוריות של רולקס. כל מנגנון משופץ במלואו, כל גוף וכל צמיד מלוטשים כדי להחזיר להם את הברק המקורי. הדיוק והעמידות למים נבדקים בקפידה, כדי להבטיח את רמת האיכות והאמינות שלה אתם מצפים באופן טבעי משעון רולקס. (למידע נוסף)


למידע נוסף

אחריות שירות לשנתיים

לאחר מתן שירות מלא, שעונך מכוסה באחריות שירות למשך שנתיים. האחריות אינה מכסה כל נזק שנגרם כתוצאה מתאונה או מטיפול כושל בשעון. כל הליך שבוצע בשעון על ידי גוף עצמאי, שלא קיבל את הרשאת רולקס, או כל תוספת של חלקים או אביזרים, שלא יוצרו על ידי רולקס, יהפכו את אחריות השירות לבטלה ומבוטלת

מתן שירות לרולקס שלך

יצירת קשר עם ארו-אסיה

צרו קשר